O produkcie

Prezentacje szkoleniowe ONLINE to produkt wyświetlany na specjalnie przygotowanej do tego platformie, na której można znaleźć i zakupić zarówno pojedyncze prezentacje szkoleniowe, jak i gotowe zestawy, moduły szkoleń okresowych bhp dla różnych grup pracowniczych oraz prezentacje do szkoleń zawodowych.

Prezentacje szkoleniowe Online to idealny materiał dydaktyczny dla wszystkich wykładowców, ale nie tylko. Przejrzysty opis merytoryczny, a także uzupełniający to przekaz graficzny dla każdego odbiorcy stanowić będzie klarowny i łatwy materiał do przyswojenia.

Prezentowane materiały przygotowane zostały zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Sama obsługa platformy, na której zostały zamieszczone prezentacje szkoleniowe ONLINE, jest bardzo prosta w obsłudze, a urządzenie, na którym będą odtwarzane materiały musi spełniać tylko minimalne wymagania sprzętowe. Aby korzystać z platformy i zamieszonych na niej materiałów należy mieć dostęp do Internetu.

Dzięki prezentacjom szkoleniowym ONLINE zaoszczędzisz swój cenny czas, a swoich słuchaczy zaskoczysz ciekawym i efektywnym szkoleniem!

O produkcie

Copyright © 2022 Tarbonus Sp z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone